Background

Biz Neden Bir Başkayız?

BİZ BİR BAŞKA ÜRETİYORUZ
Özenli üretim

Günlük olarak üretilip raflarımızda satışını yaptığımız ve talepler doğrultusunda sipariş aldığımız ürünlerin tamamını kendimiz üretmekteyiz. Üretimden paketlemeye satıştan sunuma ve hatta size ulaşana kadarki tüm süreci takip etmekteyiz. Çapraz bulaşma riskine son derece özen gösteriyoruz.

Hammadde

Ürünlerimiz  gluten analiz raporlu olan firmaların arasından, alanında en iyi üreticilerden temin ediyoruz.Tedarikçilerimizi hiç değiştirmedik. Binlerce Çölyaklı müşterimiz ürettiğimiz ürünlerden gün aşırı tüketmektedirler.Tüm ürünlerin satışı yapılırken muhafazası hakkında bilgi verilmektedir.

Tarif

Tüm tarifleri kendimiz oluşturuyoruz. Hammadde mutfağa girdikten sonra değişik lezzetlerle denemeler yapılıp  damak tadına uygun ürünleri oluşturduktan sonra satışa sunuyoruz.

SATIŞ ve SİPARİŞ

Satış kısmı için kafemizde özel bir market bulunmaktadır. Burada hem kullandığımız hammaddelerin paketli satışı yapılmakta hemde ürettiğimiz ürünlerin satışı yapılmaktadır. Üretimden çıkan ürünler özenle paketlenip, glütensiz etiketleme yapılarak raflarda ve teşhir dolaplarında satışa konulmaktadır. Özel günleriniz için yaş pasta siparişi ve Kişiye özel arzuya göre süsleme yapılıp müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Gelen müşterilerimiz tercihlerine göre ister kafemizde oturup siparişlerini vererek,  ister market kısmından ürünlerini alıp evlerinde rahatlıkla tüketebiliyorlar.

Tüm çölyaklılarla ve glutensiz beslenmeyi tercih edenlerle Glutensiz Bir Başka Kafe de buluşuyoruz...

ARTIK İÇİNİZ RAHAT OLSUN!

Glutensiz ürünlere ulaşmanın zorluklarını bizzat yaşantımızda derinden hissettiğimiz için glutensiz diyet yapanların aynı zorlukları yaşamamaları adına kafemizi açtık.

Kullanılan hiçbir üründe gluten yoktur. Çapraz bulaşma riskini dahi ortadan kaldırmak için üretimi sadece glutensiz ürünlerin üretimi için hazırladık.

Glutensiz Bir başka kafede üretim glutensiz olduğu gibi dışarıdan hiçbir glutenli yiyecek alımı da yapılmamaktadır.Hiçbir risk almıyoruz...

Ürün maliyeti düşük ve hiçbir kar amacı olmadan satış yapılan sosyal işletme modelinin en güzel örneğidir.

Hedefimiz daha fazla çölyaklılara ve glütensiz beslenmeyi tercih edenlere ulaşmak aynı zamanda GLUTENSİZ BESLENMEYE HAYAT VERMEKTİR…

Burada zihinsel ve ruhsal engelli bireylerin hizmet vermesi çok özel olduğu gibi BİR BAŞKA olarakta toplumdaki çölyaklılar için yaşam umudu olmaktadır.